راهنمای سریع اقدامات حین زلزله

جامع آتش نشانی ایران NFSI

برنامه ریزی و توسعه ایمنی و آتش نشانی ، مهندسی و مدیریت ایمنی حریق در ایران

حمایت از ما

حامیان ما:

هر ساله شرکت های تولید کننده و وارد کننده تجهیزات و وسایل آتش نشانی و ایمنی ، هزینه های بسیار زیادی را جهت تبلیغات مختلف مانند طراحی و چاپ تقویم ، بنر ، خودکار و ... را انجام می دهند . این شرکت ها می توانند با هزینه های بسیار کم نسبت به سایر روش های تبلیغاتی ، به عنوان حامی و پشتیبان ما در تولید و انتشار محتوای دیجیتال استاندارد و اصولی اقدام نمایند. 

شایان ذکر است این سایت بطور میانگین ماهیانه دارای بیش از 80000 بازدید می باشد که می تواند محلی مناسب جهت درج تبلیغات باشد. 

--------------

حامی ما

زرین‌پال، اولین پرداخت‌یار پیشگام کشور، با به‌کارگیری سبک و استانداردهای جدید در ارائه‌ی خدمات درگاه پرداخت اینترنتی، سرویس‌های متنوعی در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک را برای کسب و کارها ارائه کرده است؛ با این هدف که در افزایش سهم تجارت الکترونیکی در تولید ناخالص ملی و کمک به رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارها، نقش سازنده‌‌ای ایفا کند.

درگاه پرداخت اینترنتی

درگاه پرداخت زرین‌پال، با اتصالِ همزمان به درگاه‌های متنوع و معتبر بانکی(PSPها)،کاربران را به سریع‌ترین و مطمئن‌ترین درگاه بانکی منتقل می‌کند و به واسطه‌ی قابلیت مسیردهی هوشمند، باعث افزایش درصد تراکنش‌های موفق می‌شود.

زرین‌لینک با مدیریت فرآیند فروش به روشی هوشمندانه و سریع، باعث افزایش فروش محصولات و خدمات، از طریق شبکه‌های اجتماعی یا وب‌سایت می‌شود.

ساخت درگاه پرداخت